Apie Zars.lt

Zars.lt portalas startavo 2009m. kaip projektas skirtas žemaičių kalbos mokslui. Iš žemiaičių kalbos išvertus “zars” reiškia “beveik”. Niekuomet negalvojome, jog šis portalas bus skirtas darbo skelbimų talpinimui iš užsienio darbo biržų.

Kaip tai nutiko? Labai paprastai: atėjo krizė. Tai buvo veiksnys kuris ir paskatino, mus, Zars.lt kūrėjus pasukti šiuo keliu. Komandoje turėdami IT specialistą ir kalbų žinovą mes sukūrėme pirmąją Zars.lt versiją. Šioje versijoje buvo įvairiasių mėginimų: nuo politikos arenos apžvalgų iki pažinčių skelbimų. Su laiku grynindami pirmąją versiją gavome stabilią platformą. Platformoje iki 2013m. rugėsjo mėnesio paskelbta daugiau nei 5 000 skelbimų susijusių su darbo paieškomis Norvegijoje ir kitose skandinavijos šalyse.

Atėjo 2013 m. sukauptas milžiniškas kiekis žinių IT bei užsienio kalbų sferose. Sukurta Zars.lt antroji platformos versija, kuri koncentruojasi labiau į darbo skelbimų talpinimą bei su darbo paieška bei gyvenimu užsienyje.

Dabar. 2017 m. sukurta Zars.lt trečioji platformos versija kurioje įgyvendinti visi lankytojų pageidavimai greitam ir patogiam darbo paieškos portalui. Beta versijoje talpinami skelbimai tik iš Norvegijos darbo biržų.

Zars.lt – tai nemokama skelbimų iš užsienio darbo biržų platforma. Mes esame Jums gerbiamieji ir tik Jums. Sėkmės, kantrybės ir stiprybės svajonių darbo paieškose.