Apie projektą


Zars.lt projektas startavo 2006 metais kaip Žemaičių kalbos propagavimo portalas. Portalą įkūręs entuziastas greit pastebėjo, jog žmonės domisi ne tik Žemaičių kalba, tačiau ir kitokia informacija.

Ir taip portale atsirado pažinčių skelbimų skyrelis. Neįtikėtina, tačiau jis buvo itin populiarus ir zars.lt sulaukė išties nemažo lankytojų srauto.

Laikui bėgant, išryškėjo tendencija, jog portale lankosi žmonės kurių dauguma neturi darbo ir stengiasi jo ieškoti užsienyje (tuo metu įvyko didžioji 2008 krizė). Portalo įkūrėjas emigravo į Norvegiją, ten studijavo ir dirbo. Pramokęs Norvegų kalbos, nusprendę pagelbėti ir kitiems Lietuviams savarankiškai ieškoti darbo Norvegijoje.

Ir štai, po gana ilgos pertraukos, portalas atgaivinamas (2021 metai) ir skelbimai vėl pasirodo.

Projekto tikslas - paskata patiems žmonėms ieškoti darbo tiesiogiai bendraujant su darbdaviais. Taip, tai yra šiek tiek sudėtingiau, tačiau radę darbą tokiu būdu, Jūs išvengsite tarpininkų ir jų taikomų drakoniškų įkainių.

Atminkite, dėkite visas įmanomas pastangas į savo svajonių darbo paiešką, ir Jūs jį rasite. Būkite sveikas ir laimingas, gerbiamas zars.lt lankytojau. Linkime viso ko geriausio Jūsų kelionėje į geresnį rytojų!


Norite susisiekti? Mielai lauksime Jūsų laiškų adresu [email protected]. Dėmesio, zars.lt nėra įdarbinimo agentūra!